O nás

Naše práce a mise

Společnost ELFAR s.r.o. se zabívá dodávkou a odbornou montáží v oblasti elektroinstalací. Její začátky se píší od roku 2006 kdy byla založena jejím vlastníkem na základě transformace fyzické osoby podnikající na společnost s ručením omezeným. Její zakladatel působil již řadu let v oblasti stavebnictví v oboru elektroinstalací. Společnost po celou dobu svého působení se dynamicky rozvíjí a působí převážně v Jihočeském kraji v Českých Budějovicích. Ve společnosti působí více jak 20 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a některé zakázky jsou realizovány spolupracujícími montážními partnery. Oblast odborného působení společnosti je poměrně veliká. Společnost provádí nejrůznější elektroinstalace od silnoproudých zařízení do 1000 V vč. hromosvodů až po slaboproudé instalace jako jsou kamerové systémy, datové sítě, EPS, EZS, a mnoho dalšího, a to jak v komerčních, tak průmyslových objektech. Odborní pracovníci společnosti a také provádí revize všech vyhrazených technických zařízení, převážně však elektrických.

Mise společnosti

Cílem je spolehlivě plnit přání a požadavky zákazníků s maximálním důrazem na kvalitu a bezpečnost při dodávkách a montážích elektroinstalací pro domácnosti a společnosti.

Naše práce nás baví


Supermarket COOP 24/7, Lipno nad Vltavou 

Naše společnost dodávala a instalovala kompletní elektroinstalaci a osvětlení pro nově otevřený supermarket v rámci rekontrukce celé budovy. Jedinečnost tohoto projektu bylo že nově bude prodejna provozována v režimu 24/7, tedy prodejna bude přístupná i mimo pracovní dobu. Tento projekt v takto velké prodejně byl v české republice první a mi pevně věříme že takových projektů bude více.

Termín uvedení do provozu: 19.12.2022


Základní a mateřská škola Mirovice 

Kompletní dodávka a instalace elektroinstalace a hromosvodů vč. osvětlení. V objektu se nachází nová jídelna vč. sociálního zařízení.


Obecní úřad Kájov

Kompletní dodávka a instalace elektroinstalace a hromosvodů vč. osvětlení. V objektu obecního úřadu byla vybudována ordinace praktického lékaře a knihovna.


Skladovací a výrobní hala Ledenice

Kompletní dodávka a instalace elektroinstalace a osvětlení. 

Naši významní klienti