Naše služby

Vše co děláme nám dělá radost

Prohlédněte si naše služby

Poskytuje služby v oboru elektroinstalací a revizí vyhrazených technických zařízení. Naše služby poskytujeme v oblasti rodinných, panelových a bytových domů ale také komerčních budov a objektů. Naši odborníci a technici Vám rádi pomohou s širokou škálou dodávek a montáží v oblasti elektroinstalací. Jedná se o dodávky a montáže rozvodů nízkého napětí do 1000 V, systémů LPS (hromosvody), datové sítě a jejich rozvody a instalace, elektronické zabezpečovací systémy budov, elektronické požární systémy budov a kamerové systémy pro střežení objektů.

Silnoproudé instalace a hromosvody

Slaboproudé instalace

Revize VTZ a opravy po revizi

Silnoproudé instalace a hromosvody

Provádíme klasické i inteligentní domovní elektroinstalace. Dále veškeré průmyslové elektroinstalace v průmyslových, komerčních, zemědělských a skladovacích halách. Instalujeme kabelové rozvody a kabelové trasy, rozvodny NN do 1000V, osvětlení průmyslových a administrativních budov a veřejné osvětlení. Zajišťujeme dodávky a montáže hromosvodů a ochran proti vnějším elektrickým vlivům a mnoho dalších.

Slaboproudé instalace

Tvoříme datové a komunikační sítě pro každého. Poskytujeme dodávky, montáž a odbornou pomoc v neustále rozvíjejícím se oboru slaboproudých elektroinstalací. Díky rozsahu nabízených prací dokážeme uspokojit přání a požadavky všech zákazníků. 

Revize VTZ a opravy po revizi

Jistě každý podnikatel to zná, když pro správné fungování firmy musí zajistit veškeré administrativní a legislativní požadavky, až jde z toho hlava kolem. Nedílnou součástí tak jsou i pravidelné revize vyhrazených technických zařízení. Proto společnost ELFAR s.r.o. nabízí svým klientům exkluzivní službu v oblasti revizí vyhrazených technických zařízení. Ať už jsou to elektrické, plynové, tlakové, či zdvihací zařízení a nebo požárně bezpečnostní zařízení budov naši odborní technici provedou kontrolu a revizi zařízení a v případě potřeby provedou odstranění závad. Naši kolegové z administrativy zase pohlídají termíny a nejnovější legislativu a tak se náš klient může bez starostí naplno věnovat svému podnikání a starosti s revizemi nechat na nás.


Poskytujeme naše služby

Rychle

Nic neodkládáme a jdeme rovnou na věc. Všichni dobře víme že čas jsou peníze.

Bezpečně

Bezpečnost je pro nás a naše zákazníky na prvním místě. I proto se snažíme vždy dbát na normy a předpisy. 

Spolehlivě

Naším cílem je aby na nás bylo spolehnutí. Náš tým tak bude s Vámi vždy a pravidelně v kontaktu.


Často kladené otázky k naší práci

Revize pro rodinné a bytové domy

Pro majitele bytových domů a jejich nájemníků vyplývá z platné legislativy zajištění provádění některých činností na technických a požárně bezpečnostních zařízeních za účelem zajištění jejich bezpečnosti či funkčnosti při užívání. Pro majitele rodinných domů sice tato povinnost nevyplývá z platné legislativy ale občanský zákoník uvádí že každý je povinen počínat si tak, aby nedocházelo ke škodám na zdraví, na majetku, na přírodě a životním prostředí. Provádění revizí a kontrol je tedy závazné nejen platnými předpisy, ale především může zabránit vzniku škod na zdraví a majetku.  

Revize pro firmy

Z hlediska zajištění bezpečnosti práce podle zákona o BOZP je povinen zaměstnavatel zajistit bezpečnost a ochranu zdraví zaměstnanců při práci s ohledem na rizika možného ohrožení jejich života a zdraví. Vyhrazená technická zařízení tak musí být pravidelně a řádně udržovány, kontrolovány a revidovány. Jako doklad o tom že jsou prováděny revize a kontroly technických zařízení, slouží revizní zprávy, které v rámci výše uvedených povinností zajišťuje zaměstnavatel osob používajících zařízení k pracovní činnosti.

Revize a přihlášky pro dodavatele a distributora - EON a EGD

Naši technici a administrativní pracovníci Vám rádi pomohou a vyřídí vše potřebné za Vás při zřizování nových nebo úpravou stávajících odběrných míst. Vyřídíme za Vás veškeré technické a administrativní záležitosti dle požadavků dodavatele a distributora elektřiny nebo plynu.

Revize pro stavební a obchodní společnosti - spolupráce

V případě že jste stavební nebo obchodní společnost a potřebujete partnera v oblasti revizí vyhrazených technických zařízení, který by Vám pomohl při Vašich projektech, neváhejte nás kontaktovat. 

Po revizní opravy a údržba zařízení

V případě zjištěných závad na vyhrazených technických zařízení Vás naši technici budou o těchto závadách informovat a domluví s Vámi následné opravy a odstranění. Tímto budete mít záruku že Vaše zařízení je úplně v pořádku a z hlediska bezpečnosti schopno provozu.

Co o nás říkají?

Řešení kompletních revizí od společnosti ELFAR s.r.o. nám ušetřilo mnoho času a peněz. Spolupráce s jejich týmem je rychlá spolehlivá a na vysoké úrovni.

Jiří
Möbelix

Se společností ELFAR s.r.o. spolupracujeme již řadu let. Vždy je na ně spolehnutí a najdou správné řešení. Jsou to opravdový profesionálové.

Martin
ASKO - NÁBYTEK 

Poptávkový formulář

V případě zájmu o naše služby stačí nezávazně vyplnit poptávkový formulář a náši odborníci Vás budou v nejbližší možné době kontaktovat.